Za nami pierwsza edycja Wielkopolskiego Forum Przedsiębiorczości Społecznej. Wydarzenie organizowane przez Wielkopolską Radę Koordynacyjną Związek Organizacji Pozarządowych oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu było okazją do poszukiwań inspiracji do rozwoju fundacji, stowarzyszenia, spółdzielni czy spółki non-profit. Spotkanie odbyło się 17 października 2017 r.

Wydarzenie adresowane było do podmiotów, które stoją przed wyzwaniem rozwoju swojej organizacji w obszarze działalności gospodarczej i chcą efektywnie łączyć zysk społeczny z zyskiem ekonomicznym.

Podczas Forum tworzono przestrzeń do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów. Ponadto uczestnicy mieli okazję otrzymać solidną dawkę wiedzy i inspiracji od biznesowych praktyków i ekspertów, podczas prelekcji, warsztatów oraz networkingu.

Udział w wydarzeniu był bezpłatny. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: ekonomiaspoleczna.wrk.org.pl.

Uczestnicy mogli zainspirować się najlepszymi przedsiębiorstwami społecznymi i dowiedz jak wprowadzić swoją organizację na wyższy poziom. Zapraszamy za rok.

Co? I Wielkopolskie Forum Przedsiębiorczości Społecznej
Kiedy? 17 X 2017 r. (wtorek)
Gdzie? Al. Niepodległości 34, Poznań (Urząd Marszałkowski)
Więcej? ekonomiaspoleczna.wrk.org.pl

Organizatorzy: Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu

Partnerzy: Wielkopolskie Ośrodki Wsparcia Ekonomii Społecznej, Fundacja „Tarzan”, Diakonijna Spółka Zatrudnienia, Spółdzielnia Socjalna VIVO, Agencja PR „Prelite”, TOPMET Light, klaster eCommerce Connections