Działasz w organizacji pozarządowej? Zajmujesz się marketingiem i chcesz zwiększyć efektywność działań? Przyjdź do WRK ZOP na doradztwo marketingowe w lipcu i weź udział w warsztatach poświęconych skutecznej promocji na Facebooku.

Wakacje do dobry czas, aby pomyśleć o tym jak rozwinąć strategię działań marketingowych w social mediach. Najpotężniejszą na świecie platformą społecznościową jest Facebook (ponad 3 miliardy użytkowników). Wiele firm przeznacza na reklamę w social mediach bardzo duże pieniądze. Co zrobić kiedy organizacja dysponuje niewielkimi kwotami lub nie ma ich wcale?  Jak budować identyfikację wizualną i co robić, aby grafiki, których używasz na Facebooku i w innych mediach, były spójne ze sobą i z Twoją marką? Dowiesz się jak to zrobić podczas spotkań prowadzonych w ramach doradztwa marketingowego dla organizacji pozarządowych, pt.:

Proponujemy dawkę praktycznej wiedzy podanej przez eksperta.
Na spotkanie należy zabrać własny laptop.

Miejsce
Warsztaty odbędą się siedzibie Wielkopolskiej Rady Koordynacyjnej Związek Organizacji Pozarządowych: ul. Bukowska 27/29, Poznań.

Kontakt
Informacji na temat warsztatów udziela administrator ds. doradztwa, Iwona Gołembowska:

  • e-mail: doradztwo@wrk.org.pl
  • tel.: 61 853 09 30.

Projekt „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.