Chcesz dowiedzieć się na czym polega marketing, jakie narzędzia i strategie są niezbędne do prowadzenia skutecznej sprzedaży, jak budować komunikację z klientami? Do tego prowadzisz fundację, stowarzyszenie, spółkę non profit, spółdzielnię socjalną i chcesz rozwinąć działalność odpłatną lub biznesową? Zgłoś się do WRK ZOP na bezpłatne doradztwo oraz szkolenia biznesowe i marketingowe! Nasi eksperci: doradcy, trenerzy, praktycy pomogą Twojej organizacji wypłynąć na szerokie wody.

Jeżeli myślisz o rozwoju w kierunku działalności komercyjnej i byciu profesjonalnym sprzedawcą, skorzystaj z oferty doradztwa biznesowego. Dowiesz dzięki temu się m.in.: jak stworzyć dobry biznesplan, jak zorganizować profesjonalną sprzedaż, czym jest skuteczna promocja oraz dystrybucja dóbr i usług.  Natomiast w świat komunikacji z klientem, w meandry budowania dobrego wizerunku w otoczeniu, konstruowania skutecznego przekazu o swojej działalności i ofercie, wprowadzi doradca marketingowy.

Doradztwa odbywają się w formie dwugodzinnych warsztatów tematycznych dla grup oraz dyżurów indywidualnych. Terminy spotkań z doradcą ustalane są na podstawie zapisów mailowych lub telefonicznych (kontakt poniżej).

Warsztaty / spotkania tematyczne (np.”Aktywna sprzedaż przez telefon”, “Promocja sprzedaży”) w ramach doradztwa grupowego organizowane są według harmonogramu cyklicznie udostępnianego na stronie wrk.org.pl.

Szczegółowych informacji na temat doradztwa udziela administrator ds. doradztwa: Iwona Gołembowska:

  • mail: doradztwo@wrk.org.pl,
  • tel. nr 61 853 09 30.