Kompozycja z hiacyntów

Bukiet hiacyntów przeznaczony na różne okazje.

 

Opis produktu

Bukiet hiacyntów przeznaczony jest na różne okazje. Można go podarować bliskiej osobie bądź może służyć jako wystrój wnętrza mieszkania, biura, gabinetu, świątecznego stołu. Bukiet składa się z 4 kwiatów koloru ciemny niebieski, jasny niebieski, jasny róż oraz żółty. Kwiaty zostały umieszczone w pomarańczowym koszyczku z materiału imitującego wiklinę. Na koszyczku znajduje się pomarańczowa kokarda . Bukiet został przyozdobiony pomarańczowym sizalem.

Koszt wytworzenia: 15 zł

 

Dodatkowe informacje

Waga 0.5 kg
Regiony

Podmioty

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Kompozycja z hiacyntów”

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kolskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych “Sprawni Inaczej” w Kole jest organizacją pożytku publicznego, która reprezentuje interesy i działa na rzecz i w imieniu osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów prawnych, powstało z inicjatywy rodzin osób niepełnosprawnych.

21 września 2005 roku Zarząd Kolskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „Sprawni Inaczej” w Kole, działające od marca 2000 roku, złożył zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2004 roku „w sprawie Warsztatów Terapii Zajęciowej” do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kole wniosek o dofinansowanie kosztów utworzenia i działalności warsztatu ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Do wniosku został dołączony projekt utworzenia warsztatu, który zawierał wszystkie punkty wymagane przez Rozporządzenie Ministra Gospodarki Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2004 roku „w sprawie Warsztatów Terapii Zajęciowej”.
Po upływie 30 dni od dnia złożenia wniosku Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kole zawiadomiło Kolskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „Sprawni Inaczej” o utworzeniu Warsztatów Terapii Zajęciowej.
1 grudnia 2005 roku została zawarta umową określającą warunki i wysokości dofinansowania kosztów utworzenia i działalności warsztatu ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych między Zarządem Kolskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „Sprawni Inaczej” a Starostą Kolskim. Po podpisaniu umowy zaczęły się intensywne przygotowania i remonty pomieszczeń na ulicy Dąbskiej 40, które to zostały użyczone na okres 10 lat przez Burmistrza Miasta Koła.

27 grudnia 2005 roku rozpoczęła się „ (…) realizacja zadań dotyczących rehabilitacji społecznej i zawodowej zmierzającej do ogólnego rozwoju i poprawy sprawności” 25 uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Kolskim Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych „Sprawni Inaczej” w Kole. Zajęcia terapii odbywają się pod okiem instruktorów i terapeutów w następujących pracowniach: gospodarstwa domowego, krawiecko – tkackiej, plastycznej, informatycznej, bukieciarsko – ogrodniczej.