ALLTHINGS HOME Sp. z o.o. to grupa ludzi, którzy postanowili zrobić wszystko, by uczynić świat lepszym miejscem do życia. A ponieważ naszą pasją jest przestrzeń i ukryte w niej możliwości, oczywistym był wybór projektowania, bo w ten sposób możemy zadziałać najlepiej i zdziałać najwięcej.

W naszych projektach staramy się tworzyć komfortowe, a zarazem praktyczne i funkcjonalne aranżacje przestrzeni najbliższej człowiekowi.
Mając świadomość naszego znaczenia w kreowaniu tej rzeczywistości, albowiem ładne wnętrza wywołują w nas ładne zachowania, postanowiliśmy przybrać innowacyjną formę podmiotu ekonomii społecznej, co pozwala na czynienie świata lepszym w obszarach, które nas otaczają.

Zrzeszamy projektantów, designerów i specjalistów chętnie podejmujących nowe wyzwania i odkrywających możliwości ukryte w przestrzeni. Studio projektowe zrodziło się ze wspólnej pasji do tworzenia oraz ubierania potrzeb klienta w komfortową formę. Jesteśmy w stanie przeprowadzić klienta od etapu pozwoleń aż po gotowy wykończony dom z ogrodem czy biurowiec.