FIORD team Centrum Hipoterapii powstało z myślą o profesjonalnie prowadzonej hipoterapii wg kanonów Polskiego Towarzystwa Hipoterapeutycznego.

Klienci wybierający nasz ośrodek mają pewność, że hipoterapia świadczona jest w sposób profesjonalny i kompetentny.
Nasz ośrodek to miejsce, w którym każdego naszego pacjenta otaczamy troską, zrozumieniem i życzliwością. Wychodzimy z założenia, że skuteczna terapia rozpoczyna się od zbudowania poczucia bezpieczeństwa i zaufania.

FIORD team Centrum Hipoterapii to miejsce, w którym pokonujemy ograniczenia, łamiemy stereotypy i przełamujemy bariery. A wszystko po to, aby każdy kto tu przyjdzie mógł poczuć się wyjątkowo.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie dobierając program terapii tak, aby efekty leczenia były najskuteczniejsze.

Jesteśmy przygotowani do świadczenia zajęć w systemie całorocznym. Infrastruktura dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na terenie ośrodka dostępna jest:

– duża hala,
– placyk treningowy wraz z rampą wyposażoną w podjazd dla wózków inwalidzkich,
– ogrzewany pokój socjalny,
– szatnia wraz z łazienkami.
Do każdego miejsca w ośrodku można swobodnie podjechać samochodem, ale również wygodnie dojechać wózkiem inwalidzkim. Nawet drogę na wybiegi dla koni i do stajni można bez problemu pokonać na wózku inwalidzkim, gdyż jest równa i płaska.

ZAPRASZAMY!