Misją Fundacji Więcej Muzyki jest rozpowszechnianie wszelkich form kultury związanych z muzyką wśród dzieci i młodzieży poprzez różne formy edukacji muzycznej, szczególnie dla tych osób, które w swoim środowisku mają ograniczony dostęp do edukacji muzycznej.

Wizją fundacji jest dążenie do tego, by zarówno nasi podopieczni, jak i klienci fundacji odczuwali, że warto fundacji zaufać i współpracować. Podopieczni oraz ich rodzice są zadowoleni, że rozwijają swoje muzyczne talenty, a także osiągają wymierne sukcesy w tej dziedzinie.

Klienci biznesowi zaś mogą liczyć na kompleksowe wsparcie w zakresie usług nagłośnieniowych oraz organizacji wydarzeń.

Fundacja dzięki bogatemu doświadczeniu w branży edukuje muzycznie, a także wyszukuje i wspiera młode talenty w rozwoju muzycznym.
Cel ten realizuje na kilka sposobów:
– organizacja wyjazdowych warsztatów muzyczno – sportowych prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę w okresie ferii oraz wakacji,
– organizacja konkursów muzyczno-wokalnych, a także udział w konkursach organizowanych przez inne instytucje (tzw. „talent show”)
– wkrótce uruchomimy kolejne usługi.

Dzięki wykorzystaniu swoich zasobów oraz posiadanej infrastrukturze, fundacja oferuje usługi profesjonalne związane z nagłośnieniem oraz organizacją imprez, wynajmem sprzętu, szkoleniami z obsługi sprzętu ProAudio czy doradztwem przy jego zakupie.

 

Wyświetlanie jednego wyniku