Lato to czas relaksu, wypoczynku oraz planów. Przedsiębiorcy społeczni, podmioty ekonomii społecznej mogą pomóc w realizacji wakacyjnych potrzeb, zarówno tych indywidualnych jak i biznesowych.

Aktywny wypoczynek, rozrywka i zabawa dla dzieci, chwila dla zdrowia a może nadrobienie zaległości? – warto pomyśleć w tym czasie o sobie i bliskich. Spędzenie czasu przy dobrej kawie i smakowitych przekąskach czy przydatny i ładny drobiazg  także mogą umilić wakacje.  Planujecie remont, marzycie o doskonale zaprojektowanym domu, wnętrzu czy ogrodzie? U nas znajdziecie najlepszych wykonawców, którzy zadbają o Twoje otoczenie i spokój. Myślicie o bliskich i dalekich podróżach? W Markecie Społecznym możecie skorzystać z wiedzy doradców, którzy powiedzą Wam jak to zrobić.

Być może w letnie dni Twoja firma potrzebuje wsparcia w zakresie organizacji eventu, zamówienia cateringu lub w prowadzenia rekrutacji pracowników, marketingu czy w pracach: porządkowych, wysokościowych lub ogrodniczych?

Te i więcej profesjonalnych ofert:  fundacji, stowarzyszeń, spółek non profit, spółdzielni socjalnych, zakładów aktywności zawodowej, warsztatów terapii zajęciowej  z Wielkopolski, w tym z subregionu poznańskiego,  znajdziecie zawsze w jednym miejscu – MarketSpołeczny.pl​  (kategorie: produkty, usługi).

Przy okazji każdy klient wspiera szczytny cel i przyczynia się do rozwoju ekonomii społecznej w Wielkopolsce.